X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Sizinhost.Net; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2004 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Sizinhost.Net, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Sizinhost.Net için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Sizinhost.Net, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Sizinhost.Net, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.

Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan Sizinhost.Net, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

+39 Bini Aşkın Mutlu Üye Sizinhost.Net, giderek artan ürün yelpazesi, yaptığı uygun kampanyalar ve verdiği teknik destek ile mutlu üye kitlesini giderek büyütmekte.
 
+64 Bin Domain KaydıSon yıllarda yaptığı eşi görülmemiş domain kampanyaları ve ücretsiz domain servisleri ile giderek artan domain kayıt sayısı.
+23 Bin İnternet Sitesi Sağladığı altyapı, her ihtiyaca uygun paketleri ve 7/24 ücretsiz desteği ile kullanıcılar siteleri için Sizinhost.Net'ye güveniyor.
 
Bini Aşan SunucuHer ihtiyaca göre özelleştirilen ve uygun fiyatlı sunucu çözümleri ile üyeler, sunucu konusunda Sizinhost.Net'ye güveniyor.
+10 Bin E-posta KullanıcısıArtan e-posta trafiği nedeniyle yüksek kota ve antispam kaçınılmaz oldu. Kullanıcı başına ücretlendirme ile üyelerin tercihi Sizinhost.Net oluyor.
 

Teknoloji Altyapımız

Sizinhost.Net, tüm sunucu ve altyapısı Türkiye'nin en yeni veri merkezlerinden birisi olan Türknetl'in istanbul lokasyonunda barındırmaktadır. Sektördeki en güncel teknolojileri takip eden ve bunu sistemlerine en hızlı şekilde entegre eden firma, tüm network ve sunucu sistemlerinde en güncel donanımları kullanmaktadır. Üyelerine her zaman en iyi ve en güncel teknolojiler ile hizmet sağlamayı amaçlayan Sizinhost.Net, bu alanda yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.

 

Veri Merkezimiz

Tüm Sizinhost.Net sunucuları, TürkNet'in istanbul bulunan son teknoloji TIER3 sertifikasına sahip veri merkezinde barınmaktadır

Türknet Veri Merkezi Özellikleri

TIER3 Sertifikalı Veri Merkezi.

TIER3 Sertifikalı Veri Merkezi

%99.99 oranında erişilebilirlik ve olası felaket durumlarında 72 saate kadar kesintisiz hizmet kapasitesine sahiptir.
Yedekli Network Alt Yapısı.

Yedekli Network Alt Yapısı

4 Farklı fiber bağlantısı sayesinde yüksek hızlı, kesintisiz bir network bağlantısına sahiptir.
Zone 4 Sertifikalı Sismik Kabinetler.

Zone 4 Sertifikalı Sismik Kabinetler

2 Farklı elektrik PDU ve 2000KG ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip çelik alaşımlı kabinetlerde sunucular güvenle saklanır.
2X Yedekli Enerji Altyapısı.

2X Yedekli Enerji Altyapısı

2 Kere yedeklenen enerji ve soğutma altyapısı sayesinde tüm teknik aksaklılara karşı yüksek korumaya sahiptir.
7/24 Enerji ve Network İzleme.

7/24 Enerji ve Network İzleme

Sürekli takip edilen enerji ve network yük durumu, oluşabilecek alt yapı sorunlarının önceden tespit edilmesini sağlar.
X-Ray ve Retine Tarama Sistemi.

X-Ray ve Retine Tarama Sistemi

Yüksek güvenlikli veri merkezi girişinde/çıkışında X-ray ve Retina taraması sayesine sunucularınızda verilerinizde güvende.

Hosting Billing Automation by WISECP
Top